• İĞNELİ EPİLASYON

  İğneli epilasyon nedir ?

  İğneli epilasyon akımla çalışılan bir yöntemdir. Kıl kanallarından gönderilen akım kıl hücresinin yok olmasını sağlar. Kişinin cilt hassasiyetine göre ayarlama imkanı vardır. İğneli epilasyon kalıcı çözümlerdendir. İnce ve yumuşak iğnelerle kıl köküne girip zayıf akımlı elektrikle köklerin yakılması yöntemidir. Tahrip olan kıl daha sonra cımbızla çekilerek alınır. Seansların sayısı, iğneli epilasyon yapılan bölgedeki tüy yoğunluğuna ve tüylerin alınmaya uygun gelişmişlik evresine göre değişir. İğneli epilasyonun, etkisi tartışmasızdır. Gerçekten daimi olarak tüylerden kurtarmasının yanı sıra, başka yöntemlere nazaran her türlü tüy renginde ve kalınlığında kullanılabiliyor. Cildin tipi, rengi ve özelliğinin hiçbir önemi yok.

  İğneli epilasyon güvenli bir yöntem midir?

  İğneli epilasyon etkili ve güvenli bir yöntemdir. Modern iğneli epilasyon cihazları ve yöntemleri tedavinin etkinliğini arttırmıştır. Ayrıca kişiye özel iğne kullanımı ile bulaşıcı hastalıklardan korunma sağlanır.

  İğneli epilasyon ağrılı mıdır?

  Gelişen teknoloji sayesinde ağrı duymanız oldukça azdır.

  İğneli epilasyon esnasında hissedilen acı kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.Gerek duyulduğunda epilasyon öncesi anestezik krem kullanılarak hastaların ağrıyı daha az hissetmeleri sağlanmaktadır.

  İğneli epilasyonun yan etkileri nelerdir?

  İğneli epilasyon güvenli bir yöntemdir. İğneli epilasyon uygulanmasından sonra kısa süreli ve geçici kızarıklık oluşabilir. Tedaviden sonra önerilecek krem ve ilaçlarla bu yan etkiler kısa sürede kaybolmaktadır.

  Hangi vücut bölgeleri tedavi edilebilir?

  Vücudun her alanındaki tüyler iğneli epilasyon ile giderilebilir.

  İğneli epilasyon ne kadar süre devam edebilir?

  İğneli epilasyon düzenli gelindiğinde Lazer Epilasyondan önce hızlı sonuç verir ve yan etkisi yoktur. Tedavi süresi kişiden kişiye, tedavi edilen alan ve kıl yoğunluğuna göre değişmektedir. İğneli epilasyonda ilk tedaviden itibaren etkili sonuçlar alınmaya başlanır. Tedavi seansları başlangıçta sık sık olurken daha sonraları daha seyrek uygulanmaktadır.

  Yüz ve gözaltı bölgesine yapıldığında zarar verir mi ?

  Doğru bir uygulama kesinlikle zarar vermez hatta cilde yüksek anti aging görevi görür.

Hizmet Vermeye Hazırız!

E-Bülten Kayıt Formu

Kampanyalardan Haberdar Ol!