Hakkımızda

Nur Tellioğlu, önderliğinde açılan Zincirlerden Biri Olan ; N&B ESTETİCA CENTER;Uzun Yıllar Estetik Ve Güzellik Sektöründe Edinilen Tecrübe Ile Uzman Kadrosuyla 2002  Yılında İstanbul Nişantaşı, İstanbul Şişli Olarak Hizmet Vermekteydi. Aktif Bir Şekilde  Mardin Avrupa Güzellik Salonu Olarak Halen Hizmet Vermekteyiz. Tecrübelerimizi Hizmete Dönüştürmek Için N&B Estetica Center’ı  Şube Olarak Hayata Geçirdik.Mardin Avrupa Güzellik Salonumuzda ;Milli Eğitim Müdürlüğü Onayı Ile Birçok Güzellik Uzmanı Ve Sektörün Yeni Nesil Öğrencilerini Yetiştirmekteyiz.

Temel ilkesi, en kaliteli ürün ve en iyi hizmet olan N&B ESTETİCA CENTER Güzellik Merkezi kalitesi ile tanıyacağınız, dünya ödülü alan cihazları kullanmakta ve sektörde çıkan her türlü yeniliği dünya ile aynı anda müşterilerin beğenisine sunmaktadır.

Uzman Estetisyen: Nur Tellioğlu ve Uzman Estetisyen: Buket Baylan

Müşterilerimizin rahat ve konforu için her türlü detay düşünülerek dekore edilmiş geniş, ferah salonumuzun sıcak ambiansını sizde hissedeceksiniz. Hijyen, konfor ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz her işlem için ayrı bölümler oluşturulmuş merkezimizde bulunmanın huzur ve keyfini yaşayacaksınız

N&B ESTETİCA CENTER konularında uzman kadrosuyla, sizlere kaliteli hizmet verebilmek adına müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Bu modern, samimi ve güler yüzlü ekiple tanışmak ve dilediğiniz konu hakkında detaylı bilgi almak için bizi hemen arayın!

 

Uz.Estetisyen:Nur Tellioglu

Uz.Estetisyen: Buket Baylan

Hakkımızda

Rakamlarla Biz...

0

Yıllık Tecrübe

0

+
Mutlu Müşteri

0

Hizmet Ödülü

10

Uygulamalarımız

Hizmet Vermeye Hazırız!

E-Bülten Kayıt Formu

Kampanyalardan Haberdar Ol!